Diplomky-online.cz

Potřebujete poradit?

Jsme online Po - Pá: 9 - 14 hod.

+420 777 709 449

info@diplomky-online.czTisk

Diplomovou práci vytiskneme přesně podle vašich požadavků z nahraného PDF souboru. Tiskneme na profesionálních strojích s fotorealistickým tiskem a garancí trvanlivosti.

POZOR! VŽDY TISKNĚTE POUZE Z DOKUMENTU FORMÁTU .PDF – převést lze přes různé programy, např. PDF Creator.

Vše si zadáte jednoduše přes náš online systém. Případné opravy a chyby v podkladech pro tisk lze lehce vyřešit nahráním nového souboru do systému. Toto je možné až do chvíle předání práce do výroby, které standardně probíhá den před vyzvednutím práce v odpoledních hodinách.

Pokud nestíháte, tak vás v tom nenecháme, práci expresně vytiskneme i svážeme, zvládáme to do 1 hodiny.

Typ tisku

Nabízíme tisk jednostranný nebo oboustranný.

Dále si volíte gramáž papíru. Ekonomická varianta je standardní kancelářský papír 80 g/m2. Pokud chcete udělat dojem, zvolte si papír 100 g/m2. Je to bílý jakostní papír pro náročné. Obrázky a grafy na něm více vyniknou.

Práci si můžete nechat natisknout výhodně celou černobíle, barevně nebo kombinovaně.

Originál zadání

Pokud vaše škola vyžaduje, aby byl vyvázán originál zadání, je třeba donést zadání v patřičném počtu kopií nejméně 24 hodin před požadovaným datem vyzvednutí svázané práce.

V tiskovém PDF souboru jednoznačně vyznačte, kam se mají odevzdané dokumenty vkládat! Pokud tak neučiníte, budou tyto dokumenty vloženy tak, jak je to pro dané školy obvyklé. Později nelze jejich chybné umístění považovat za důvod k reklamaci.

Jak práci neodevzdávat: